Про нас

Кожен з батьків піклується про те, щоб його дитина мала найкращі умови і правильно розвивалася. У Kworum ми розуміємо, скільки самовідданості вимагає турбота про дитину і її виховання. Щоб полегшити вам це важке завдання, ми підготували рубрику, де Ви знайдете всі необхідні для дитини продукти. На Kworum Ви знайдете продукти, які будуть підтримувати Вас у догляді за дитиною від її народження до підліткового віку. Здоров'я і безпека вашого малюка дуже важливо. Таким чином, в одному місці ми зібрали сотні продуктів кращих брендів з багаторічним досвідом роботи для мами і тата та дитини.

Ми пропонуємо сучасні та надійні енергозберігаючі технології, якими є сонячні фотоелектричні панелі, призначені для збору енергії, випромінюваної сонцем, і переробки її в електричний струм. Кожна такого роду сонячна батарея може бути встановлена ​​на даху будинку, земельну ділянку або іншій поверхні, таким чином, щоб забезпечити максимальний рівень інсоляції. Запрошуємо переглянути наш асортимент на сайті і прайс-листі.

Ми є дистриб'ютором фотоелектричних модулів в країні. Ми виконуємо як роздрібні так і оптові замовлення. У нашій пропозиції ви знайдете якісні сонячні батареї монокристалічних і полікристалічних типів від європейських виробників, зокрема Німеччини, так і китайських, представлених на наших сторінках. Якщо Ви не знайдете обладнання, яке Вас цікавить, будь ласка, не соромтеся питайте у нас. Ми постараємося поставити цей товар за конкурентною ціною.

Кворум є сучасна компанія, яка динамічно розвивається, яка займається продажем пристроїв для ефективного отримання енергії з поновлюваних джерел. Нашим клієнтам і партнерам ми надаємо професійну підтримку на кожному етапі впровадження сонячної електростанції - від підбору обладнання, проектування і монтажу, до післяпродажного сервісного супроводу.
Ми є представниками відомих марок сучасних виробів з альтернативних джерел енергії. Наші торговельні пропозиції включають в себе сонячні батареї (фотоелектричні модулі), сонячні колектори, теплові насоси, вітрові генератори, відповідно інвертори для сонячних батарей (автономні, мережеві, гібридні), контролери заряду, монтажне кріплення і всі аксесуари, необхідні для установки і підключення сонячної електростанції.
Кожне замовлення ми розглядаємо індивідуально, пристосовуючи проект фотоелектричної установки до очікувань і потреб клієнта, а також технічним умовам, які існують в об'єкті, в якому установка буде експлуатуватися. Нашими послугами користуються як індивідуальні клієнти так і монтажні фірми.

Чому клієнти вибирають Кворум?
• Комплексність
Нашим клієнтам ми пропонуємо комплексний підхід - пошук необхідного обладнання, допомога в проектуванні системи відповідно до їх потреб і очікувань, забезпечення професійного монтажу та сервісного обслуговування.
• Знання та досвід
У нашій роботі ми спираємося на знаннях і досвід зарубіжних колег і наших партнерів в Україні, а також на особисті знання, які ми накопичуємо під час діяльності в галузі поновлюваних джерел енергії. Намагаємося підібрати елементи системи, щоб вони були економічно виправданими і одночасно ефективними і простими в експлуатації.
• Впевненість
Для монтажу і підключення установки ми намагаємося запропонувати тільки якісні комплектуючі перевірених виробників. Це дає нашим клієнтам гарантію довговічності і безаварійної експлуатації енергозберігаючого обладнання протягом тривалого часу.

Запрошуємо до співпраці всіх клієнтів, індивідуальних та корпоративних!