Фільтр
  • Виробники
    0
    0
    0
Категорії

Комплекти сонячних колекторів

Комплекти сонячних колекторів

Геліосистема (комплекти сонячних колекторів) - це набір елементів, які служать для отримання гарячої господарської води за допомогою сонячної енергії.
Враховуючи, що сонячна енергія є безкоштовною, можна стверджувати, що геліосистема є практично безкоштовним і необмеженою за часом джерелом гарячої господарської води. Необхідно тільки невелика кількість електроенергії для живлення циркуляційного насоса і контролера.
Зростаючі ціни на викопне паливо призводить до збільшення вартості отримання гарячої господарської води, тому використання геліосистем помітно знижує вартість отримання гарячої господарської води, крім того, що важливо, сприяє зменшенню кількості викидів парникових газів. Геліосистеми є дуже екологічним джерелом гарячої води - 4 м2 загальної площі плоских сонячних колекторів або вакуумний колектор з 30 трубками запобігає потраплянню в атмосферу до однієї тонни двоокису вуглецю на рік, що порівнянно з сучасним газовим котлом.

Відображати:
Сортування
1 вакуумний трубчастий сонячний колектор з 22 трубками Blue Сlean SB-58/1800-22ST Ємність з двома змійовиками 200 л Двоходова насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 18 л Сонячний набір для підключення начиння Воздухоотводчик з гільзою датчика Крос вентиляційна труба Комплект для..
52 614 грн
2 плоскі колектори Watt 7020S Ємність з двома змійовиками 250 л Двоходова насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 18 л Сонячний набір для підключення начиння Воздухоотводчик з гільзою датчика Крос вентиляційна труба Комплект для під'єднання бака Солярна рідина 20 л Муфта Гел..
56 470 грн
2 плоскі колектори HEVELIUS WUNDER CLS 2108 Теплообмінник Mega Solar ємністю 220 л з двома змійовиками (адаптований до співпраці з котлом опалення) Одностороння насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 18 л Сонячний набір для підключення начиння Сонячний отвір Крос вентиляційна тру..
61 248 грн
2 вакуумні трубчасті сонячні колектори HEVELIUS SCM-12 58/1800 Теплообмінник Mega Solar ємністю 220 л з двома змійовиками (адаптований до співпраці з котлом опалення) Одностороння насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 18 л Сонячний набір для підключення начиння Сонячний отвір Кр..
63 994 грн
2 плоскі сонячні колектори KSH-2,0, бойлер ГВП SB-250, регулятор сонячної установки, двохстоякова насосна група, розширювальний бак 18л з кріпильним комплектом, з'єднувальні елементи колекторів, 2 гнучких шланга, що маскує панель, теплоносій 20 літрів. Геліосистема Kospel ZSH-2/250 для 2-3 осіб ..
68 294 грн
2 вакуумні трубчасті сонячні колектори з 18 трубками Blue Сlean SB-58/1800-18ST Ємність з двома змійовиками 300 л Двоходова насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 24 л Сонячний набір для підключення начиння Воздухоотводчик з гільзою датчика Крос вентиляційна труба Комплект для п..
68 371 грн
3 плоскі колектори Watt 7020S Ємність з двома змійовиками 300 л Двоходова насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 24 л Сонячний набір для підключення начиння Воздухоотводчик з гільзою датчика Крос вентиляційна труба Комплект для під'єднання бака Солярна рідина 20 л Муфта Гел..
71 103 грн
2 вакуумні трубчасті сонячні колектори HEVELIUS SCM-15 58/1800 Теплообмінник Mega Solar ємністю 300 л з двома змійовиками (адаптований до співпраці з котлом опалення) Одностороння насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 24 л Сонячний набір для підключення начиння Сонячний отвір Кр..
74 980 грн
3 плоскі колектори HEVELIUS WUNDER CLS 2108 Теплообмінник Mega Solar ємністю 300 л з двома змійовиками (адаптований до співпраці з котлом опалення) Одностороння насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 24 л Сонячний набір для підключення начиння Сонячний отвір Крос вентиляційна тру..
77 727 грн
3 колектора KSH-2,0, бойлер ГВП SB-300, регулятор сонячної установки, двохстоякова насосна група, розширювальний бак 25л з кріпильним комплектом, з'єднувальні елементи колекторів, 2 гнучких шланга, 2 маскують панелі, теплоносій 20 літрів. Геліосистема Kospel ZSH-3/300 для 4 осіб Для спрощення ..
85 805 грн
2 вакуумні трубчасті сонячні колектори з 22 трубками Blue Сlean SB-58/1800-22ST Ємність з двома змійовиками 400 л Двоходова насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 24 л Сонячний набір для підключення начиння Воздухоотводчик з гільзою датчика Крос вентиляційна труба Комплект для п..
86 010 грн
2 вакуумні трубчасті сонячні колектори HEVELIUS SCM-20 58/1800 Теплообмінник Mega Solar ємністю 400 л з двома змійовиками (адаптований до співпраці з котлом опалення) Одностороння насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 35 л Сонячний набір для підключення начиння Сонячний отвір Кр..
91 460 грн
4 плоскі колектори Watt 7020S Ємність з двома змійовиками 400 л Двоходова насосна група Сонячний контролер Розширювальний бак 24 л Сонячний набір для підключення начиння Воздухоотводчик з гільзою датчика Крос вентиляційна труба Комплект для під'єднання бака Солярна рідина 20 л Муфта Гел..
93 812 грн
4 колектора KSH-2,0, бойлер ГВП SB-400, регулятор сонячної установки, двохстоякова насосна група, розширювальний бак 40л з кріпильним комплектом, з'єднувальні елементи колекторів, 2 гнучких шланга, 3 маскують панелі, теплоносій 20 літрів. Геліосистема Kospel ZSH-4/400 для 6 осіб Для спрощення ..
105 939 грн

У Центральній Європі при високої інсоляції геліосистема може покривати навіть 100%, а протягом усього року в середньому покриває ок. 60% потреб у гарячій господарської воді. Крім того, вона дозволяє покривати наступні потреби в енергії:
- Підтримка низькотемпературного центрального опалення до 10%;
- Сезонний підігрів води в басейні до 90%.

Графік роботи сонячних колекторів
Використовувані в системах водонагрівачі з двома змійовиками можуть взаємодіяти як з сонячними колекторами, так і c іншим джерелом гріючої води, наприклад, газовим котлом. У спрощення принцип дії геліосистеми можна описати таким чином: сонячний колектор нагрівається, коли на нього потрапляє сонячне випромінювання, а потім віддає тепло в солярну рідину. Солярна рідина перекачується в змійовик в підігрівачі води, де вона віддає тепло господарської воді, а потім знову потрапляє в колектор.
Робота геліосистеми регулюється контролером для геліосистеми, а також захищена низкою елементів, з яких складається пакет.

Принцип роботи сонячних колекторів

ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ ГЕЛІОПАКЕТУ

ВОДОНАГРІВАЧ З ДВОМА ЗМІЙОВИКА - це вертикальний теплообмінник гарячої води, оснащений двома змійовиками, призначеними для геліосистеми (нижній) і, наприклад, для вугільного котла (верхній). Використовувані в пакетах підігрівачі води мають великий обсяг, що дозволяє накопичити велику кількість гарячої води під час інтенсивної інсоляції на наступні менш сонячні дні.
НАСОСНА ГРУПА - її головною функцією є забезпечення циркуляції солярної рідини, в ній також є елементи, необхідні для правильної та безпечної роботи геліосистеми. У насосну групу, зокрема, входять: циркуляційний насос в солярним виконанні, ротаметр, запобіжний клапан, манометр, повітрявідвідник, два термометра, патрубок для мембранного бака, клапани для наповнення.
КОНТРОЛЛЕР ДЛЯ ГЕЛІОСИСТЕМИ - це електронна система, яка регулює роботу установки. Такий контролер регулює роботу насоса в насосній групі за допомогою даних, одержуваних від датчиків температури, розташованих, зокрема, в сонячному колекторі і подогревателе. Контролери для геліосистеми мають, зокрема, такі функції: реверсивне охолодження (охолодження води в ємності), захист від кипіння води в ємності, захист від замерзання, дезінфекція ємності, зчитування кількості виробленої в колекторах енергії.
СОЛЯРНА РІДИНА - це суміш гліколю та інших компонентів, температура замерзання яких нижче, ніж у звичайної води. Низька температура замерзання гарантує, що при негативних температурах навколишнього середовища геліоустановка НЕ буде пошкоджена.
МЕМБРАННИЙ БАК - це бак з внутрішньої гумової мембраною. Його дії полягає у вирівнюванні змін теплової розширюваності солярної рідини, а також підтримка тиску солярної рідини на певному постійному рівні.
РУЧНИЙ ПОВІТРОВІДВІДНИК З ГІЛЬЗОЮ ДАТЧИКА - це необхідний елемент геліосистеми, містить гільзу датчика солярного регулятора з натискним гвинтом, а також ручний повітровідвідник.
Сонячні колектори - це найбільш важливий компонент геліосистем. У них відбувається зміна сонячного випромінювання в теплову енергію, яку переносить солярна рідина.

ГЕЛІОПАКЕТ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ - ВІДСУТНІСТЬ ВІДБОРУ ГАРЯЧОЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ВОДИ

У зв'язку з фактом, що не можна відключити «сонце», геліосистеми також працює під час нашої відпустки, при цьому через те, що гаряча вода не споживається, солярна установка може бути перегріта, що призведе до зростання тиску (скидання солярної рідини через запобіжний клапан), а це, своєю чергою, може викликати повне пошкодження колектора і всієї конструкції.
Існує кілька рішень, мета яких - не допустити перегріву системи:
- Накрити колектори брезентом або закрити жалюзі, щоб заблокувати доступ сонячних променів до колектора,
- Включення на контролері функції Відпуск (реверсивне охолодження) у разі плоских колекторів - вночі контролер буде включати насос, щоб тепло, накопичене в баку гарячої господарської води, випромінювалося через колектор, тим самим охолоджуючи бак,
- Охолодження через басейн - басейн у зв'язку з великим водяним об'ємом, а також великою площею є практично необмеженим акумулятором тепла, завдяки чому може прийняти надлишок тепла, накопичений в баку гарячої господарської води
- Охолодження за допомогою системи центрального опалення - після включення циркуляційного насоса і відкриття клапанів гаряча вода, накопичена в ємності гарячої господарської води, буде охолоджуватися через верхній змійовик, який буде віддавати тепло батареям, встановленим в будинку.