• Під замовлення, 14-21 днів
13 641 грн

Огляд Biawar WUNDER CLS 2108

Теплова потужність, Вт: 1442
Площа (нетто / брутто), м2: 1,92/2,07
Макс. робочий тиск, бар: 10
Температура стагнації ° С: 203
Розміри, мм: 1988 x 1041 x 90
Вага, кг: 37,2

Плоский сонячний колектор Biawar WUNDER CLS 2108 для гарячого водопостачання.

Колектори HEVELIUS WUNDER належать до нового покоління плоских колекторів. Використовуваний в цих пристроях високо вибіркове поглинаюче покриття, з одного боку дозволяє поглинання більшої кількості сонячної енергії, з іншого боку, зводить до мінімуму втрати тепла в результаті його викидів у навколишнє середовище.

Кришка колектора є лист скла призми, абсорбером в колекторі HEVELIUS WUNDER є рівномірний лист мідний лист, покритий високим селективним абсорбційним покриттям. Корпус колектора виготовлений з листової сталі з порошковим покриттям чорного кольору, так як він не відбиває сонячне світло. Щоб звести до мінімуму втрати тепла в навколишнє середовище, колектор щільно теплоізольований знизу і з боків мінеральною ватою.

Колектори HEVELIUS WUNDER можуть бути встановлені на плоских і похилих дахах, а також як окремо стоячі конструкції. Вони також можуть бути об'єднані в складних системах колекторів з використанням традиційного методу, з використанням гнучких з'єднувачів, які поставляються з колектором. Міцна конструкція дозволяє установку пристроїв у вертикальному або горизонтальному положенні.

test Solar KEYMARK pdf

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.