Мережевий інвертор StecaGrid 10000+ 3ph

 • В наявності
36 000 грн

Огляд Мережевий інвертор StecaGrid 10000+ 3ph

Тип інвертора: мережевий
Потужність AC, кВт: 10
Кількість фаз: 3
Кількість MPP трекерів: 1
Розміри, мм: 400 x 847 x 225
Вага, кг: 42

Мережевий сонячний інвертор StecaGrid 10000+ 3ph для сонячної електростанції під "зелений тариф"

Перевага СЕС трифазного живлення є те, що вироблена сонячна електроенергія завжди симетрично розподіляється по всіх трьох силових проводах в загальній мережі електропостачання. Симетричне силове живлення від сонячних батарей є в інтересах підприємств електропостачання.

Довгий строк служби

У той час як напруга проходить через нуль в мережі живлення фази, однофазні інвертори повинні тимчасово накопичити всю енергію, що поставляють фотоелектричні модулі в середині пристрою. Як правило це здійснюють електролітичні конденсатори. Ці компоненти впливають на термін служби електронного приладу  через можливість висихання.

В трифазних інверторів енергія подається в мережу, принаймні, у двох фазах увесь час. Таким чином, необхідність проміжного зберігання енергії в пристрої значно знижується, що приносить користь оператору системи у зв'язку з більш тривалим терміном служби.

Гнучке з'єднання

У зв'язку з широким діапазоном вхідної напруги від 350 В до 845 В, і максимальному вхідному струму 27 А / 32 А, всі загальнодоступні кристалічні фотоелектричні модулі можуть бути підключені до перетворювачів в різних конфігураціях. Крім цього, система також схвалює використання тонкоплівкових модулів. Чотири пари вилка/розетка доступні для гнучкої механічної зв'язки постійного струму.

Простота в обігу

Мережевий інвертор StecaGrid 10000 3pH має графічний РК-дисплей для візуалізації значення виходу енергії, поточних параметрів та експлуатаційної системи. Інноваційне меню дозволяє індивідуальний підбір різних обмірів.

Попередньо запрограмоване меню дозволяє легко остаточно ввести в експлуатацію пристрій.

Незважаючи на велику вагу, інвертори є настінними пристроями. Завдяки високому ступеню захисту, ці перетворювачі можуть бути встановлені в приміщенні або на відкритому повітрі. Завдяки вбудованому вимикачу в ланцюзі постійного струму, монтажні роботи простіше проводити, і зменшується час установки. Немає необхідності відкривати інвертор під час установки.

Гнучкий підбір системи

Поєднання StecaGrid 10000 3pH дозволяє оптимально підібрати практично будь-який клас потужності. Різноманітний асортимент є можливим комбінацій, і всі вони мають ту ж мету: ефективне використання сонячного випромінювання.

Особливості продукту

 • Висока ефективність
 • Широкий діапазон вхідної напруги:трифазний, симетричне живлення мережі
 • Вбудований реєстратор даних
 • Можливе оновлення прошивки
 • Міцний металевий корпус
 • Підходить для установки на відкритому повітрі
 • Вбудований вимикач кола постійного струму
 • Настінний монтаж на кронштейн
 • Багатофункціональний графічний РК-дисплей з підсвічуванням
 • Графік виробленої електроенергії
 • Просте управління через меню
 • Багатомовне меню навігації


Опції

     Система моніторингу з Solar-Log™ і WEB'log
     Може бути підключений до StecaGrid Vision дисплею або дисплею великого формату

Техн. специфікація pdf

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.