• Під замовлення, 14-21 днів
13 345 грн

Огляд Kospel KSH-2,0.H

Теплова потужність, Вт: 1490
Площа (нетто / брутто), м2: 1,98 / 2,27
Макс. робочий тиск, бар: 6
Температура стагнації ° С: 139
Розміри, мм: 2119 x 1072 x 90
Вага, кг: 36,5

Плоский сонячний колектор Kospel KSH-2,0.H для горизонтального встановлення

Сонячні колектори KSH є головним елементом сонячної водонагрівальної установки, призначеної для нагріву побутової води. Сонячні колектори можуть бути також використані для обігріву води в басейнах і в якості додаткового джерела в опалювальних системах.

Головні переваги

Найкращі параметри перетворення сонячного випромінювання. Використання абсорбера з високоселективним покриттям Blue Tec ETA PLUS з системою мідних трубок, зварених за допомогою технології ультразвукового зварювання та високоякісного призматичного скла, забезпечує досягнення оптичного ККД.

Цілісна конструкція, виготовлена з алюмінієвого листа і пофарбована порошковим способом, забезпечує високий рівень герметичності і гарантує довголітню експлуатацію.

Мінімалізувати втрати тепла. Цілісна конструкція і високоякісна термічна ізоляція з нанести утеплювача обмежують коефіцієнти втрат до мінімуму і дозволяють більш ефективно використовувати сонячну енергію.

Система гнучких з'єднань між колекторами забезпечує надійність і стійкість гідравлічних з'єднань.

Спеціальна конструкція монтажних комплектів, виготовлених з нержавіючої сталі та алюмінію, забезпечує швидкий і надійний монтаж на дахах з різними кутами спаду.

Всі елементи колектора виготовлені з надійних матеріалів (мідь і алюміній) відповідно до найвищої норми якості, завдяки чому на колектори розповсюджується 10-ти річна гарантія.

test Solar KEYMARK pdf

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.