Підтримувач для даху

  • Під замовлення, 14-21 днів
1 575 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50

Огляд Підтримувач для даху

Підтримувач  сонячної батареї на рівний (плоский) дах. Трикутна опора велика для 2-х модулів по горизонталі.
Висота: 1290 мм
Гіпотенуза: 2198 мм
Довжина: 1780 мм
Кут нахилення: 30°
Матеріал: алюміній
Інші розміри:

Висота мм 670 746 1290  1240 1200
Гіпотенуза мм 1098 1500 2198 1030 1150
Довжина мм 870 1295 1780 380 300
Кут нахилення 36° 30° 30° 20° 15°
Способ монтажа модулей

1x горизонтально

1x вертикально

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Зв`язатися з нами:)

Інтернет магазин Kworum пропонує широкий вибір продуктів для дітей і дорослих. Щоб задовольнити зростаючі потреби клієнтів, ми пропонуємо товари, які будуть працювати з моменту появи малюка в світі. Ми намагаємося краще задовільнити очікування споживачів, як щодо різноманітності пропозицій, високої якості окремих продуктів, так і привабливої ціни. Йдучи в ногу з часом і відстежуючи всі новинки, які з'являються на ринку, ми прагнемо найкращим чином реагувати на потреби сучасної аудиторії – як маленької, так і великої. Все це завдяки такій величезній різноманітності продукції, що викличе посмішку на обличчі немовляти, кмітливого дошкільника або допитливої дитини.

Інтернет магазин Кворум здійснює продаж обладнання для систем живлення від альтернативних джерел енергії. Наша торгова пропозиція включає в себе сонячні батареї (фотоелектричні модулі), сонячні колектори, теплові насоси, вітрові генератори, відповідно інвертори для сонячних батарей (автономні, мережеві, гібридні), контролери заряду, монтажні кріплення для установки сонячних батарей і всі аксесуари, необхідні для підключення сонячної електростанції.

Ми намагаємось постачати якісні електротехнічні пристрої. Проводимо професійний підбір устаткування, розробляємо проектну пропозицію, допомагаємо встановити і підключити електросистеми, а також забезпечуємо сервісне та гарантійне обслуговування. У співпраці з виробниками, підрядниками, проектантами та інвесторами створюємо комплексне рішення з встановлення сонячної електростанції, починаючи з ранніх етапів планування та до введення в експлуатацію.

Здійснюємо доставку товарів в такі міста та регіони України: Київ, Львів, Хмельницький, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Вінниця, Біла Церква, Чернігів, Ніжин, Прилуки, Суми, Черкаси, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Мелітополь, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Одеса, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк та інші.

Copyright © 2015, Кворум. Всі права захищені.