Категорії

Приклади комплектів сонячних батарей

Приклади комплектів сонячних батарей

Пропонуємо купити обладнання для домашньої сонячної електростанції (приклади комплектів сонячних батарей), заощаджувати та отримувати доходи. 

Відображати:
Сортування
Приклад вартості мережевої сонячної електростанції потужністю на 3 кВт, для підключення до 1-фазної загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори. Сонячна батарея Sharp ND-RJ260Вт (..
106 176 грн
Приклад вартості мережевої сонячної електростанції потужністю на 3 кВт, для підключення до 1-фазної загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори. Сонячна батарея Sharp ND-RJ270Вт&n..
113 920 грн
Приклад вартості мережевої сонячної електростанції потужністю на 5 кВт, для підключення до 1-фазної загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори. Сонячна батарея Sharp ND-RJ260Вт (..
158 016 грн
Приклад вартості мережевої сонячної електростанції потужністю на 5 кВт, для підключення до 1-фазної загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори. Сонячна батарея Sharp ND-RJ270Вт (..
166 752 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 10 кВт, для підключення до загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори Мережева сонячна електростанція 10 кВт для дому Сонячна батарея Boviet BVM66..
260 192 грн
Приклад вартості мережевої сонячної електростанції 10 кВт для дому, для підключення до загальної електромережі по зеленому тарифу. В комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори   Мережева сонячна електростанція 10 кВт для дому ..
279 104 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 10 кВт, для підключення до загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори Мережева сонячна електростанція 10 кВт для дому Сонячна батарея Sharp ND-RJ2..
296 672 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 10 кВт для дому на похилий дах з металочерепиці (бляхи), для підключення до загальної електромережі по зеленому тарифу. В комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, комплект монтажних кріплень для встановлення на дах, сонячний електр..
302 112 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 10 кВт для дому на дах з черепиці для підключення до загальної електромережі. В комплект входить сонячні батареї, мережевий інвертор, комплект монтажних кріплень для встановлення, сонячний кабель, конектори Мережева сонячна електростанція 10 к..
344 704 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 15 кВт, для підключення до загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори Сонячна батарея Sharp ND-RJ270Вт (Німеччина) 60 шт. Інверт..
446 304 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 20 кВт, для підключення до загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори Сонячна батарея Sharp ND-RJ260Вт (Німеччина) 80 шт. Інверт..
552 224 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 20 кВт, для підключення до загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережеві інвертори, сонячний електропровід, конектори Сонячна батарея Sharp ND-RJ260Вт (Німеччина) 80 шт. Інверт..
558 208 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 27 кВт, для підключення до загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережевий інвертор, сонячний електропровід, конектори Сонячна батарея Sharp ND-RJ260Вт (Німеччина) 105 шт. Інвер..
688 352 грн
Приклад вартості комплекту сонячних батарей 30 кВт, для підключення до загальної електромережі за зеленим тарифом. У комплект входить: сонячні батареї, мережеві інвертори, сонячний електропровід, конектори Сонячна батарея Sharp ND-RJ270Вт (Німеччина) 120 шт. ..
896 096 грн

Про фотоелектричну систему

Фотоелектрична система (сонячна електрична система живлення, сонячна електростанція або система фотовольтаїки) є електрична система живлення, що перетворює сонячну енергію в електричний струм за допомогою фотоелектричного процесу. Сонячна електростанція складається з таких основних компонентів: сонячні батареї для поглинання і перетворення сонячного світла в електрику, сонячний інвертор, що змінює постійний електричний струм (DC) у змінний (AC), а також монтажні кріплення, кабель та інші електричні аксесуари, що створюють робочу систему. Також фотоелектрична система може використовувати інтегровані рішення з акумуляторними батареями. Ціни на пристрої зберігання електроенергії, як очікується, будуть зменшуватись. Простіше кажучи, сонячні батареї тільки охоплюють ряд сонячних панелей, видиму частину системи фотовольтаїки, і не включають в себе всі інші електротехнічні пристрої.

Фотоелектричні системи бувають розмірами від невеликих, встановлених на дах з продуктивністю  декількох кіловат до великих, комунальних електростанцій сотень мегават. Сьогодні більшість систем фотовольтаїки підключені до загальної електромережі, в той час як поза мережею, або автономні системи, складають лише невелику частину ринку.

Завдяки операційно тихому виробництву і без будь-яких шкідливих екологічних викидів, фотоелектричні системи розвинулися  з ніши ринку як супутніх додатків  у зрілі технології, яка використовується для основного виробництва електроенергії.  
Через стрімке зростання фотовольтаїки, ціни на фотоелектричні системи швидко знизилася в останні роки.

В інтернет магазині Кворум продається все необхідне обладнання для  встановлення сонячної електричної системи (комплекти обладнання до сонячної батареї): сонячні батареї, інвертори, контролери, акумуляторні батареї, пристрої моніторингу  та інше. У нас ви зможете купити по вигідним цінам таке фотоелектричне обладнання. Ми надаємо консультації з питань придбання та встановлення обладнання для сонячної електростанції.