Категорії

Світлодіодні світильники

Світлодіодні світильники

Світлодіодні вуличні ліхтарі починають використовуватися все більше широко на районах міст і на головних дорогах. Лампи LED використовуються для освітлення доріг, пішохідних переходів, маневрувальних ділянок руху. З датчиками сутінок і руху можуть автоматично включитися в потрібний час. Ви можете, наприклад, увімкнути постійно кожний другий світильник LED, а інші будуть включатися тільки тоді, коли хтось проходить. Це досягає ще більшу економію у споживанні електроенергії. Крім того, якщо світлодіодні лампи використовуються для освітлення об'єкта в нічний час. Вони  можуть бути постійно виключені, і тільки в тих випадках, коли, наприклад, підходять якісь особи, вони відразу ж починають вмикатися, діючи превентивно. Для обслуговування об'єкту освітлюють шлях, наприклад, під час обходу без необхідності вручну включити і виключати їх.

   Світлодіодні вуличні світильники легко встановлюються. Підходять для стандартних монтажних оправ освітлення. Розрахунковий строк експлуатації становить мінімум 15 років. В цей час немає необхідності виконувати практично ніякого обслуговування. Оправи лампи LED зроблені з анодованого алюмінію. Вони не іржавіють, не піддаються забарвленню. Завдяки великим радіаторам діоди не перегріваються. Тепло відводиться від ламп і термін служби збільшується.

 

Відображати:
Сортування
Лампа LED 9003B60-01 для вуличного, садового та паркового освітлення. Технічні характеристики: Потужність, Вт: 50 Розміри, мм: 380 x 260 x 160 ..
0 грн
Лампа LED FL-STRW56H-A для вуличного, садового та паркового освітлення. Технічні характеристики: Потужність, Вт: 56 Розміри, мм: 480x280x125 ..
0 грн
Лампа LED HF-LED709-50 для вуличного, садового та паркового освітлення. Технічні характеристики: Потужність, Вт: 50 Розміри, мм: 380 x 260 x 160 ..
0 грн
Лампа LED KT50-SLED40 для вуличного, садового та паркового освітлення. Технічні характеристики: Потужність, Вт: 40   ..
0 грн

В інтернет магазині Кворум продається все необхідне обладнання для встановлення світлодіодного вуличного освітлення. У нашому магазині ви зможете купити по вигідним цінам лампи LED. Ми надаємо консультації під час придбання цього товару.