Категорії

Вітрові генератори

Вітрові генератори

Розділ з цінами на вітрові генератори (вітрові турбіни).

Вітрова турбіна (вітровий генератор, вітряк) популярне ім'я для пристрою, який перетворює кінетичну енергію від вітру в електроенергію. Технічно, немає турбіни, що б використовувалась в проекті. Цей термін, здається, мігрував з паралельного ГЕС технологій (роторний гвинт). Правильний опис для цього типу пристрою буде аеродинамічний силовий генератор.

Результатом тисячолітнього розвитку млинів і сучасних технологій є сьогоднішні вітрогенератори, що виготовляються в широкому діапазоні вертикальних і горизонтальних типів осі. Найменші турбіни використовуються для таких додатків, як для зарядки акумуляторної батареї для допоміжного електроживлення човнів чи фургонів, або для живлення попереджувальних знаків дорожнього руху. Трохи більші турбіни можуть бути використані для генерації електроенергії для власного споживання, при цьому невикористаний струм можна продавати зворотньо електропостачальнику за допомогою електричної мережі. Масиви великих турбін, відомих як вітрові, стають все більш важливим джерелом відновлювальної енергії і використовується в багатьох країнах в рамках стратегії по скороченню їх залежності від викопних видів палива.

Вітрові турбіни можуть обертатися навколо горизонтальної або вертикальної осі, причому перший тип є старшим і більш поширеним.