Solare Datensysteme

Solar-Log 300

Solar-Log 300

13 973 грн

Реєстратори даних Solare Datensysteme Solar-Log 300 є професійними пристроями для оптимізації віддаленого моніторингу систем з сонячними батареями . Поєднання сонячних інверторів із пристроєм Solar-Log гарантує повний контроль вашої фотоелектричної системи: всі операційні параметри, статус і повідомлення про помилки підключених силових перетворювачів можна розглядати просто і надійно. Це гарантує максимальну прибутковість від вашої системи на всі часи. Технічні характеристики: Макси..
Solar-Log 1200

Solar-Log 1200

25 634 грн

Реєстратори даних Solare Datensysteme Solar-Log 1200 є професійними пристроями для оптимізації віддаленого моніторингу систем з сонячними батареями . Поєднання сонячних інверторів із пристроєм  Solar-Log гарантує повний контроль вашої фотоелектричної системи: всі операційні параметри, статус і повідомлення про помилки підключених силових перетворювачів можна розглядати просто і надійно. Це гарантує максимальну прибутковість від вашої системи на всі часи. Технічні характеристики: Мо..
Solare Datensysteme

виробництво Solare Datensysteme

Solare Datensysteme GmbH (SDS) компанія зі штаб-квартирою в південній Німеччині міста Бінсдорфа і спеціалізується на розробці та продажу систем моніторингу для фотоелектричних установок. Компанія була заснована в 2007 році. Основна компетенція компанії охоплює інноваційні продукти з коротким циклом розвитку і відмінним співвідношенням ціна/продуктивність. Розробки Solare Datensysteme мають визначні характеристики високої споживчої цінності, простота в експлуатації і універсальне застосування, не вимагаючи великих затрат часу на встановлення програмного забезпечення.