Inna marka (Bellelli)

Велосипедний шолом Bellelli Mimetic R. M. велосипедний шолом BELLELLI PINK LADY M 50-56
Велосипедний шолом Bellelli Mimetic R. M. велосипедний шолом BELLELLI PINK LADY M 50-56-foto2
Велосипедний шолом Bellelli Mimetic R. M. велосипедний шолом BELLELLI PINK LADY M 50-56-foto3
Велосипедний шолом Bellelli Mimetic R. M. велосипедний шолом BELLELLI PINK LADY M 50-56-foto4
Велосипедний шолом Bellelli Mimetic R. M. велосипедний шолом BELLELLI PINK LADY M 50-56-foto5

Велосипедний шолом Bellelli Mimetic R. M. велосипедний ...

390 грн

Велосипедний шолом Bellelli Pink Lady M 50-56 см номер Кет: 01HEL051048 Вага продукту: 200г Шолом яскравих кольорів, ідеально підходить для будь-якого гонщика Ця модель працює в будь-яких умовах. Це доступно як для любителів, так і для професіоналів їзди на велосипеді. З іншого боку, системи, використовувані в шоломі, дозволяють шолома ідеально підходити до голови користувача. Серед інших переваг шолома слід також згадати сітку для захисту від комах Міцний, надійний дитячий шолом можна..
Колір - рожевий / Тип - універсальний / Розмір - M / Додаткові характеристики - вентиляційні отвори, регульований розмір, регульовані ремені, сітка від комах, антибактеріальна вставка / Окружність голови - 50-56 см / Виробники - Inna marka (Bellelli)
Велосипедний шолом Bellelli Blue Hand Print R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56
Велосипедний шолом Bellelli Blue Hand Print R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56-foto2
Велосипедний шолом Bellelli Blue Hand Print R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56-foto3
Велосипедний шолом Bellelli Blue Hand Print R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56-foto4

Велосипедний шолом Bellelli Blue Hand Print R. M. дитяч...

390 грн

KASK ROWEROWY Bellelli Blue Hand Print M 50-56 CM номер Кет: 01HEL051038 Вага продукту: 200г Шолом яскравих кольорів, ідеально підходить для будь-якого гонщика Ця модель працює в будь-яких умовах. Це доступно як для любителів, так і для професіоналів їзди на велосипеді. З іншого боку, системи, використовувані в шоломі, дозволяють шолома ідеально підходити до голови користувача. Серед інших переваг шолома слід також згадати сітку для захисту від комах Міцний, надійний дитячий шолом можн..
Колір - синій / Тип - універсальний / Розмір - M / Додаткові характеристики - вентиляційні отвори, регульований розмір, регульовані ремені, сітка від комах, антибактеріальна вставка / Окружність голови - 50-56 см / Виробники - Inna marka (Bellelli)
Велосипедний шолом Bellelli Pink Leaves R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56
Велосипедний шолом Bellelli Pink Leaves R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56-foto2
Велосипедний шолом Bellelli Pink Leaves R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56-foto3
Велосипедний шолом Bellelli Pink Leaves R. M. дитячий велосипедний шолом Bellelli M 50-56-foto4

Велосипедний шолом Bellelli Pink Leaves R. M. дитячий в...

390 грн

Велосипедний шолом Bellelli Pink Leaves M 50-56 см номер Кет: 01HEL051035 Вага продукту: 200г Шолом яскравих кольорів, ідеально підходить для будь-якого гонщика Ця модель працює в будь-яких умовах. Це доступно як для любителів, так і для професіоналів їзди на велосипеді. З іншого боку, системи, використовувані в шоломі, дозволяють шолома ідеально підходити до голови користувача. Серед інших переваг шолома слід також згадати сітку для захисту від комах Міцний, надійний дитячий шолом мож..
Колір - срібний / Тип - універсальний / Розмір - M / Додаткові характеристики - вентиляційні отвори, регульований розмір, регульовані ремені, сітка від комах, антибактеріальна вставка / Окружність голови - 50-56 см / Виробники - Inna marka (Bellelli)