Вітряки класичні

Вітрогенератор D-series 30 kW
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 30 kW

1 246 554 грн

Вітрова електростанція D-series 30 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M300
Вітрогенератор M300 -foto2
Вітрогенератор M300 -foto3
Вітрогенератор M300 -foto4

Вітрогенератор M300

7 935 грн

Комплект міні-вітрової турбіни M300 з контролером призначений для зарядки акумуляторів 12В або 24В (два різних комплектів). Комплект для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенератор M300 може бути використаний для живлення дорожніх знаків чи для пристроїв малого сигналу. Максимальна потужність 270W. Технічні характеристики: Номінальна потужність (Вт): 100 Максимальна поту..
Вітрогенератор EW-series 400 W
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto2
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto3
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto4

Вітрогенератор EW-series 400 W

20 942 грн

Основний вітрогенератор EW-series 400 W   разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступн..
Вітрогенератор C300
Вітрогенератор C300 -foto2
Вітрогенератор C300 -foto3

Вітрогенератор C300

14 145 грн

Комплект міні-вітрової турбіни для електроживлення приладів постійної напруги 12/24V, наприклад, вуличні ліхтарі або живлення навантажень на човні. В комлекті встановлений контролер. За бажанням можливість підключення фотоелектричних модулів з функцією управління освітленням для вуличного світла. Вітроелектростанція C300 є пристроєм призначений для установки на більших човнах і силових приймачів з трохи більшої потужності. Вітрогенератор C300 з номінальною потужністю 300 Вт є дешевою турбіною, ..
Вітрогенератор D-series 10 kW
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 10 kW

549 309 грн

Вітрова електростанція D-series 10 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M300-
Вітрогенератор M300--foto2
Вітрогенератор M300--foto3
Вітрогенератор M300--foto4
Вітрогенератор M300--foto5

Вітрогенератор M300-

7 452 грн

Міні-вітрова турбіна M300 без контролера зарядки. Вітрогенератор для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенератор M300 може бути використаний для живлення дорожніх знаків чи для пристроїв малого сигналу. Максимальна потужність 270W. Технічні характеристики: Номінальна потужність (Вт): 100 Максимальна потужність (Вт): 270 Номінальна напруга (DCV): 24 Номінальний струм (D..
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto2
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto3
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto4
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto5
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto6

Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей

38 157 грн

Основний вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні у трьох версіях потужності. Технічні характе..
Вітрогенератор EW-series 1 kW
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto2
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto3
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto4

Вітрогенератор EW-series 1 kW

36 087 грн

Основний вітрогенератор EW-series 1 kW  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні у трьох версіях потужності. Технічні характеристики: ..
Вітрогенератор E-series 5 kW
Вітрогенератор E-series 5 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 5 kW

269 273 грн

Основний вітрогенератор E-series 5 kW потужністю 5 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор EW-series 600 W
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto2
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto3
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto4
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto5

Вітрогенератор EW-series 600 W

26 910 грн

Основний вітрогенератор EW-series 600 W  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні..
Вітрогенератор D-series 20 kW
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 20 kW

823 929 грн

Вітрова електростанція D-series 20 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор E-series 10 kW
Вітрогенератор E-series 10 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 10 kW

387 056 грн

Основний вітрогенератор E-series 10 kW потужністю 10 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки засто..
Вітрогенератор E-series 2 kW
Вітрогенератор E-series 2 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 2 kW

104 846 грн

Основний вітрогенератор E-series 2 kW потужністю 2 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор E-series 3 kW
Вітрогенератор E-series 3 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 3 kW

143 658 грн

Основний вітрогенератор E-series 3 kW потужністю 3 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор E-series 1 kW
Вітрогенератор E-series 1 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 1 kW

78 246 грн

Основний вітрогенератор E-series 1 kW потужністю 1 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..

Вітрові генератори класичні (горизонтальні вітряки) є системою пристроїв для виробництва і постачання електроенергії.

 

Вітрові турбіни можуть працювати самостійно. Тобто, як єдине незалежне джерело електроенергії. Через відносно невеликі площі, що займають вітрові генератори, вони є одними з найбільш ефективних джерел енергії. Невеликі системи, такі як малі вітряні турбіни, часто працюють з сонячними батареями.
За технічними параметрами класичні вітряки можна поділити на малі, основні і великі.
Малі - діаметр ротора до 2 м і потужністю до 1000 Вт, вагою 30 кг.
Основні - від 1000 Вт до 10 кВт, з механічним контролем попутного вітру, вагою 100 кг.
Великі - потужністю від 5 кВт, передові електронні системи управління, вагою 300 кг.

Малі вітрогенератори використовуються для автономного електроживлення приладів, таких як дорожні знаки, вимірювальні лічильники, пристрої сигналізації. Часом, через їхні невеликі розміри використовуються ці вітрові генератори для живлення приймачів на яхті або для цілей туризму. Вони можуть бути використані для живлення автономного вуличного освітлення (однієї точки) або груп світлодіодних ламп. Підходять для живлення електродвигунів воріт, невеликих насосів, або вентиляторів. Також зустрічаються під час живлення освітлення інформаційних таблиць, рекламних банерів (бігбордів) або вітрин. Ми пропонуємо невеликі вітряні турбіни з потужністю від 100  до 1000 Вт.
Визначити чи вітряк належить до групи малих можна залежно від розміру лопатей. Якщо діаметр ротора становить менше 2 м можна припустити, що це невеликі вітрові турбіни. Для установки такої потужності не потрібно ніяких дозволів. Зазвичай вони розглядаються так само, як лампи зовнішнього освітлення, супутникові тарілки або антени.

Основні вітрові турбіни в основному використовуються для живлення електричних пристроїв у будинку, на ділянці літнього курорту, або для обігріву гарячого водопостачання. Можуть використовуватися для живлення побутової електротехніки, холодильників та комп'ютерів. Вони підходять для живлення освітлення, водяних насосів та інших приладів напругою 220 В.

Основні вітрові турбіни є потужністю від 1000 Вт до 10000 Вт.

Чи буде достатньо потужності вітрового генератора, щоб живити електроенергією домашні електроприлади, це залежить від робочого часу на добу і сили вітру. Часто для того, щоб домогтися безперебійного електроживлення використовуються з інвертором, оснащеним вимикачем живлення (Power Switch), так званий біпас (bypass). У разі збою живлення від вітрової електростанції, пристрій автоматично перемикається на мережеве живлення. Якщо генерація електроенергії відновлюється з вітрової турбіни, автоматично перемикається на живлення інвертора.

Зазвичай для установки основних вітрових турбін на конструкціях не постійно приєднаних до землі, не потрібен дозвіл на будівництво. При необхідності, потрібно звернутися до комунальної служби з заявою про встановлення додаткового обладнання  «стовпів (веж) загального призначення електрозв'язку для живлення від енергії вітру та/або сонця».

Великі вітрогенератори є в деякому сенсі мініатюрами на вітрових фермах, оскільки є їхніми ланками. Мають повний автоматизований контроль за роботою вітрового генератора. Налаштовуються до вітру за допомогою комп'ютера. В результаті, їх продуктивність явно більше, ніж у тієї ж потужності вітряка керованого на вітер з допомогою хвоста. Комп'ютер контролера управляє декількома датчиками. Серед іншого, досліджує такі параметри, як температура, напрям і силу вітру, напруга і струм зарядки, і т.п. Завдяки автоматизації управління такі турбіни мають широкий спектр роботи, яку видно у сфері потужності.

Великі вітрові турбіни можуть забезпечити електроенергією весь об'єкт. Залежно від потужності можуть допомагати в електроживленні малому бізнесу або служити для нагріву води. Такі вітрові електростанції також підходить для підключення до загальної мережі.

Через велику вагу цих вітрових турбін ми рекомендуємо встановлювати їх  на щоглах вільностоячих з фундаментом. Це включає в себе отримання дозволу на будівництво.

Все наше обладнання продаємо від надійних виробників.