Акумуляторні батареї (АКБ)

У даній категорії немає товарів.44


Пропонуємо купити акумуляторні батареї різних типів до електричних систем на сонячних батареях: свинцево-кислотні, АГМ, тягові, гелеві, літій-залізо-фосфатні. У нас ви зможете отримати консультацію з питання акумуляторної батареї. Допоможемо обрати АКБ, Акумулятори для сонячних батарей.

Про акумуляторні батареї

Акумуляторна батарея є вид електричної батареї, яка може заряджатися, розряджатися при навантажені, і перезаряджатися багато разів. Звичайна батарея купується повністю зарядженою, і стає не придатною відразу після розрядження. Акумуляторна батарея складається з одного або більше електрохімічних комірок. Термін "акумулятор" використовується як той, що накопичує і зберігає енергію через оборотні електрохімічні реакції. Акумулятори виробляються в самих різних формах і розмірах, починаючи від кнопкових елементів до мегаватних систем, підключених для стабілізації електричної мережі. Кілька різних сполучень електродних матеріалів та електролітів використовуються, в тому числі свинцево-кислотні, нікель-кадмієві (NiCd), нікель-металгідридні (NiMH), літій-іонні (Li-ion) і літій-іонні полімерні (Li-ion полімерний).

Акумулятори спочатку коштують дорожче, ніж одноразові батареї, але мають значно нижчу сукупну вартість використання і менший вплив на навколишнє середовище, так як вони можуть перезаряджатися недорого багато разів, перш ніж вони підлягатимуть заміні. Деякі види акумуляторних батарей доступні в тих же розмірах і напругах як одноразові звичайні, і можуть використовуватися як взаємозамінні з ними. 

В інтернет магазині Кворум продаються різні види акумуляторів: свинцево-кислотні, АГМ, тягові, гелеві. Ви можете купити батарею по гарній ціні. У нас ви зможете отримати консультацію з питання придбання акумуляторної батареї. Допоможемо обрати АКБ, що необхідне для ваших потреб.