Вертикальні вітряки

Вітрогенератор M-type 1 kW
Вітрогенератор M-type 1 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 1 kW

140 553 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 1 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор M-type 5 kW
Вітрогенератор M-type 5 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 5 kW

415 760 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 5 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор M-type 300 W
Вітрогенератор M-type 300 W-foto2

Вітрогенератор M-type 300 W

57 926 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 300 W входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хар..
Вітрогенератор M-type 3 kW
Вітрогенератор M-type 3 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 3 kW

327 750 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 3 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор M-type 500 W
Вітрогенератор M-type 500 W-foto2

Вітрогенератор M-type 500 W

73 071 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 500 W входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хар..
Вітрогенератор M-type 2 kW
Вітрогенератор M-type 2 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 2 kW

191 475 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 2 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..

На відміну від звичайних, з горизонтальною віссю обертання вітрогенераторів, вертикальні вітряки мають ротор, розташований у вертикальній площині.

Вони дуже прості за конструкцією, завдяки чому є надійними. Найбільш важливою особливістю більшості вертикальних турбін є легкість обертів. Вітряки з вертикальної конструкцією ротора є дуже тихі, практично безшумні. Однаково вертикальні вітрові турбіни, як і звичайні вітряки є безпечними для птахів. Вони працюють при відносно низьких оборотах, тому кількість сервісної підтримки обмежена. Вітрові турбіни з вертикальною віссю обертання можуть бути встановлені практично в будь-якому місці, незалежно від умов навколишнього середовища. Вертикальні вітрові турбіни не вимагають використання високих веж, і навіть можуть бути встановлені безпосередньо на будівлях.
Найчастіше можна зустріти побутові вітрові турбіни, встановлених на спеціальних вежах з натягувачами або на вільностоячих конструкціях. У разі встановлення для живлення побутових приладів, ми рекомендуємо, щоб вітрові турбіни були підключені разом з сонячними батареями.

З огляду на будову вертикальні вітрові турбіни бувають наступних типів: Дарія, типу H, Савоніуса, вермишельні, барабанні, торнадо і багато інших змішаних видів. Наші вертикальні вітрові турбіни відносяться до барабаного типу.

У поточній пропозиції:
Малі вітряні турбіни - діаметр ротора до 3 м і потужністю до 2000 Вт, вага до 200 кг.
Великі вітрові турбіни - потужність від 5кВт і вагою понад 200 кг.

До складу вертикальної вітроенергетичної установки входить вільнооборотистий трифазний електричний генератор з неодимовими магнітами, ротор з лопастями, передовий цифровий контролер з функцією збільшення напруги зарядки при слабкому вітрі.

Мала побутова вітрова турбіна з вертикальною віссю обертання, в основному, використовується для живлення невеликих навантажень. Вони встановлюються як правило в міському просторі, на дахах будівель. Вертикальні вітряки знаходяться там, де традиційні вітрові електростанції з горизонтальною віссю обертання не можуть бути використані через відсутність технічних можливостей монтування. Дрібні вертикальні вітрові генератори можуть забезпечувати електрикою побутові прилади такі, як освітлення, датчики, пристрої сигналізації. Іноді вони використовуються для підтримки живлення при відключенні електроенергії в загальній мережі, для підтримання напруги в системах безперебійного живлення (ДБЖ). Вертикальні вітрові турбіни можуть бути використані на курортному відпочинку, де немає ніякої необхідності гарантованого забезпечення безперебійного живлення, та враховуються естетичні чинники. Через свій характерний вигляд  можуть бути частиною об'єкту реклами. Вони добре поєднуються з рекламними таблицями, банерами або вивісками. Малий вертикальний вітряк може забезпечувати низькою напругою побутові прилади, наприклад, 24 В постійного струму.

Найменшу потужність з вертикальною віссю обертання (менше, ніж 500 Вт) краще не застосовувати на практиці. Кількість енергії, яку вони можуть виробляти, встановлених в місцях, де вітер не досягає найкращої сили, є незначною. Тому, якщо хтось хоче насправді виробляти електроенергію, а не тільки радувати око з причин інновацій, ми пропонуємо невеликі вертикальні вітряки потужністю від  500 Вт.

Визначити чи вітряк відноситься до групи малих можна залежно від розміру лопатей. Якщо діаметр ротора не перевищує 2,5 м, ми припускаємо, що це невеликі вітрові турбіни.

Великі побутові вітрові турбіни з вертикальною віссю обертання ідеально підходять для електроживлення об'єктів у міській місцевості. Вони можуть забезпечити електроенергією, наприклад,  для живлення освітлення місць загального користування, будівель або будь-яких інших типів житлових приміщень. Вони зазвичай встановлюються в містах, де основним критерієм є не максимальна потужність генерації  електроенергії,  а естетичний вигляд для навколишньої інфраструктури та зручність встановлення на місцевості. Вертикальні вітряки можуть бути безпечно встановлені на плоских дахах будівель. Також вони встановлюються як вільно стоячі  установки біля будинку. Великі побутові вітрові турбіни з вертикальною віссю обертання можуть бути використані однаково як для опалення  так і для живлення змінним струмом електроприладів будівлі. Разом з фотоелектричними модулями можуть бути відмінним джерелом гарантованого електропостачання під час збоїв електропостачання, наприклад, для реле GSM або інших ключових елементів системи передачі даних. Вони також можуть бути використані для індивідуальних житлових будинків, будівель котеджної забудови, в якості допоміжного джерела живлення від електромережі. Через характерний вигляд можуть бути частиною об'єкту реклами. Вертикальні вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання можуть бути приєднані до загальної електромережі, так звана система on-grid.

 Прибудинкові вертикальні вітрові турбіни включаємо до групи великих, якщо діаметр ротора перевищує 2,5 м, а вага генератора більше 200 кг.

Вітрові генератори можуть бути укомплектовані:
1. Акумуляторні батареї з однофазним або трифазним інвертором DC/AC.
2. Контролер обігрівачів з нагрівальними елементами проточної води.
3. Мережевий інвертор дозволяє продаж електроенергії до загальної мережі.
4. Під'єднання до комп’ютера для аналізу кількості виробленої електроенергії та інших параметрів.