Сонячні батареї

У даній категорії немає товарів.44


Пропонуємо купити сонячні батареї для самостійного виробництва електроенергії від різних виробників, економити та заробляти на цьому.

Про сонячні батареї

Сонячні батареї (фотоелектричні модулі) використовують енергію світла (фотонів) від сонця для вироблення електроенергії за допомогою фотоелектричного ефекту. Основою фотоелектричних модулів є фотоелемент (фотоелектрична комірка). Більшість модулів використовують кристалічні кремнієві фотоелементи або тонкоплівкові елементи на основі телуриду кадмію або кремнію. Структурна (несуча) частина модуля може бути або верхнього шару або заднього шару. Фотоелементи також повинні бути захищені від механічних пошкоджень і вологи. Більшість сонячних модулів є жорсткими, але доступні також напівгнучкі на основі тонкоплівкових фотоелементів.

Електричні з'єднання виконані послідовно, щоб досягти бажаної вихідної напруги, та/або паралельно, щоб забезпечити бажаний струм. Провідникові дроти, які приймають струм від модулів, можуть містити срібло, мідь та інші немагнітні провідникові метали. Фотоелементи повинні бути з'єднані електрично один з одним і з іншою частиною системи. Зовні  використовуються МС3 або MC4 роз'єми для з'єднання фотоелектричних модулів до всієї системи.

Зворотні діоди можуть бути вмонтовані або використовуватися зовні, в разі часткового затінення модуля максимізують вихід електроенергії від частин модуля що освітлені.

Деякі нещодавні сонячні батареї включають в себе концентратори, в яких світло фокусується в лінзах або дзеркалах на масив малих фотоелементів. Це дозволяє використовувати фотоелементи з високою користю на одиницю площі економічно ефективним способом.

Більшість сонячних батарей в даний час виробляються з фотоелементів, виготовлених з полікристалічного (мультикристалічного) та монокристалічного кремнію. Третя група сонячних батарей складаються на основі тонкоплівкових фотоелементів.

В інтернет магазині Кворум продаються сонячні батареї від надійних виробників. У нас ви можете обрати сонячну панель, яка потрібна для постійної генерації електроенергії, та купити по вигідній ціні. Ми надаємо консультацію для підбору таких сонячних батарей для вашої електросистеми. Також на сайті ми видем новинну рубрику Блог.