Wind Generator

Вітрогенератор D-series 30 kW
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 30 kW

1 246 554 грн

Вітрова електростанція D-series 30 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M300
Вітрогенератор M300 -foto2
Вітрогенератор M300 -foto3
Вітрогенератор M300 -foto4

Вітрогенератор M300

7 935 грн

Комплект міні-вітрової турбіни M300 з контролером призначений для зарядки акумуляторів 12В або 24В (два різних комплектів). Комплект для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенератор M300 може бути використаний для живлення дорожніх знаків чи для пристроїв малого сигналу. Максимальна потужність 270W. Технічні характеристики: Номінальна потужність (Вт): 100 Максимальна поту..
Вітрогенератор EW-series 400 W
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto2
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto3
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto4

Вітрогенератор EW-series 400 W

20 942 грн

Основний вітрогенератор EW-series 400 W   разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступн..
Вітрогенератор C300
Вітрогенератор C300 -foto2
Вітрогенератор C300 -foto3

Вітрогенератор C300

14 145 грн

Комплект міні-вітрової турбіни для електроживлення приладів постійної напруги 12/24V, наприклад, вуличні ліхтарі або живлення навантажень на човні. В комлекті встановлений контролер. За бажанням можливість підключення фотоелектричних модулів з функцією управління освітленням для вуличного світла. Вітроелектростанція C300 є пристроєм призначений для установки на більших човнах і силових приймачів з трохи більшої потужності. Вітрогенератор C300 з номінальною потужністю 300 Вт є дешевою турбіною, ..
Вітрогенератор D-series 10 kW
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 10 kW

549 309 грн

Вітрова електростанція D-series 10 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M-type 1 kW
Вітрогенератор M-type 1 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 1 kW

140 553 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 1 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор M300-
Вітрогенератор M300--foto2
Вітрогенератор M300--foto3
Вітрогенератор M300--foto4
Вітрогенератор M300--foto5

Вітрогенератор M300-

7 452 грн

Міні-вітрова турбіна M300 без контролера зарядки. Вітрогенератор для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенератор M300 може бути використаний для живлення дорожніх знаків чи для пристроїв малого сигналу. Максимальна потужність 270W. Технічні характеристики: Номінальна потужність (Вт): 100 Максимальна потужність (Вт): 270 Номінальна напруга (DCV): 24 Номінальний струм (D..
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto2
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto3
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto4
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto5
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto6

Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей

38 157 грн

Основний вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні у трьох версіях потужності. Технічні характе..
Вітрогенератор M-type 5 kW
Вітрогенератор M-type 5 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 5 kW

415 760 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 5 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор EW-series 1 kW
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto2
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto3
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto4

Вітрогенератор EW-series 1 kW

36 087 грн

Основний вітрогенератор EW-series 1 kW  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні у трьох версіях потужності. Технічні характеристики: ..
Вітрогенератор E-series 5 kW
Вітрогенератор E-series 5 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 5 kW

269 273 грн

Основний вітрогенератор E-series 5 kW потужністю 5 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор M-type 300 W
Вітрогенератор M-type 300 W-foto2

Вітрогенератор M-type 300 W

57 926 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 300 W входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хар..
Вітрогенератор EW-series 600 W
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto2
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto3
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto4
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto5

Вітрогенератор EW-series 600 W

26 910 грн

Основний вітрогенератор EW-series 600 W  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні..
Вітрогенератор D-series 20 kW
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 20 kW

823 929 грн

Вітрова електростанція D-series 20 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M-type 3 kW
Вітрогенератор M-type 3 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 3 kW

327 750 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 3 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор E-series 10 kW
Вітрогенератор E-series 10 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 10 kW

387 056 грн

Основний вітрогенератор E-series 10 kW потужністю 10 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки засто..
Вітрогенератор E-series 2 kW
Вітрогенератор E-series 2 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 2 kW

104 846 грн

Основний вітрогенератор E-series 2 kW потужністю 2 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор E-series 3 kW
Вітрогенератор E-series 3 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 3 kW

143 658 грн

Основний вітрогенератор E-series 3 kW потужністю 3 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор M-type 500 W
Вітрогенератор M-type 500 W-foto2

Вітрогенератор M-type 500 W

73 071 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 500 W входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хар..
Вітрогенератор E-series 1 kW
Вітрогенератор E-series 1 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 1 kW

78 246 грн

Основний вітрогенератор E-series 1 kW потужністю 1 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор M-type 2 kW
Вітрогенератор M-type 2 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 2 kW

191 475 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 2 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Щогла 8 м вільностояча до вітряка E-series

Щогла 8 м вільностояча до вітряка E-series

57 465 грн

Щогла (вежа) 8 м вільностояча до вітряка E-series ..
Щогла 6 м з натяжками до вітряків M-type і EW-series

Щогла 6 м з натяжками до вітряків M-type і EW-series

7 736 грн

Щогла (вежа) 6 м з натяжками до вітряків M-type і EW-series ..
Щогла 24 м вільностояча до вітряка D-series

Щогла 24 м вільностояча до вітряка D-series

857 221 грн

Щогла (вежа) 24 м вільностояча до вітряка D-series ..
Wind Generator

Wind Generator - китайський виробник вітрових генераторів і фотоелектричних модулей, та комплектуючих.