Пристрої моніторингу

Solar-Log 300

Solar-Log 300

13 973 грн

Реєстратори даних Solare Datensysteme Solar-Log 300 є професійними пристроями для оптимізації віддаленого моніторингу систем з сонячними батареями . Поєднання сонячних інверторів із пристроєм Solar-Log гарантує повний контроль вашої фотоелектричної системи: всі операційні параметри, статус і повідомлення про помилки підключених силових перетворювачів можна розглядати просто і надійно. Це гарантує максимальну прибутковість від вашої системи на всі часи. Технічні характеристики: Макси..
Solar-Log 1200

Solar-Log 1200

25 634 грн

Реєстратори даних Solare Datensysteme Solar-Log 1200 є професійними пристроями для оптимізації віддаленого моніторингу систем з сонячними батареями . Поєднання сонячних інверторів із пристроєм  Solar-Log гарантує повний контроль вашої фотоелектричної системи: всі операційні параметри, статус і повідомлення про помилки підключених силових перетворювачів можна розглядати просто і надійно. Це гарантує максимальну прибутковість від вашої системи на всі часи. Технічні характеристики: Мо..

Пропонуємо купити пристрої моніторингу для ефективного виробництва електроенергії за допомогою сонячних променів.


Про пристрої моніторингу


Моніторинг та контроль фотоелектричних систем має важливе значення для надійного функціонування і максимальної прибутковості будь-якої сонячної електричної системи. Найпростіший моніторинг інвертора може бути виконано шляхом зчитування значень на дисплеї (РК-дисплей, як правило,), що є частиною майже кожного інвертора підключених до електромережі. Найбільш важливі параметри інвертора і електросітки  доступні на РК-екрані в такому випадку. Такі цінності, як потужність постійного струму (DC), змінний струм мережі (AC), напруга, як правило, доступні. Для складних цілей моніторингу та контролю даних по навколишньому середовищу - як температури модуля, температури навколишнього повітря, сонячної радіації, швидкість вітру можуть бути зареєстровані, збережені і аналізуватись пізніше. Дистанційне керування і моніторинг може здійснюватися за допомогою різних віддалених підключень: аналоговий модем, ISDN, GSM і т.п. Найбільш поширеним з'єднанням для місцевого/дистанційного управління є USB (іноді навіть RS232) для локального моніторингу, RS485 і електролінії для взаємозв'язку інвертора. Для бездротового зв'язку Bluetooth і Wi-Fi є найбільш поширеними використанням. Додаткові послуги, такі як моніторинг, заснований на супутниковому зв'язку (SPYCE), є також доступні.


В інтернет магазині Кворум продаються різноманітні системи моніторингу. В нас можна купити пристрої моніторингу за роботою сонячної електростанції по вигідній ціні. Ми надаємо консультацію по придбанню необхідного устаткування за спостереженням електросистеми.