Вітрові генератори

Вітрогенератор D-series 30 kW
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 30 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 30 kW

1 246 554 грн

Вітрова електростанція D-series 30 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M300
Вітрогенератор M300 -foto2
Вітрогенератор M300 -foto3
Вітрогенератор M300 -foto4

Вітрогенератор M300

7 935 грн

Комплект міні-вітрової турбіни M300 з контролером призначений для зарядки акумуляторів 12В або 24В (два різних комплектів). Комплект для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенератор M300 може бути використаний для живлення дорожніх знаків чи для пристроїв малого сигналу. Максимальна потужність 270W. Технічні характеристики: Номінальна потужність (Вт): 100 Максимальна поту..
Вітрогенератор EW-series 400 W
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto2
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto3
Вітрогенератор EW-series 400 W-foto4

Вітрогенератор EW-series 400 W

20 942 грн

Основний вітрогенератор EW-series 400 W   разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступн..
Вітрогенератор C300
Вітрогенератор C300 -foto2
Вітрогенератор C300 -foto3

Вітрогенератор C300

14 145 грн

Комплект міні-вітрової турбіни для електроживлення приладів постійної напруги 12/24V, наприклад, вуличні ліхтарі або живлення навантажень на човні. В комлекті встановлений контролер. За бажанням можливість підключення фотоелектричних модулів з функцією управління освітленням для вуличного світла. Вітроелектростанція C300 є пристроєм призначений для установки на більших човнах і силових приймачів з трохи більшої потужності. Вітрогенератор C300 з номінальною потужністю 300 Вт є дешевою турбіною, ..
Вітрогенератор D-series 10 kW
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 10 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 10 kW

549 309 грн

Вітрова електростанція D-series 10 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M-type 1 kW
Вітрогенератор M-type 1 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 1 kW

140 553 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 1 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор M300-
Вітрогенератор M300--foto2
Вітрогенератор M300--foto3
Вітрогенератор M300--foto4
Вітрогенератор M300--foto5

Вітрогенератор M300-

7 452 грн

Міні-вітрова турбіна M300 без контролера зарядки. Вітрогенератор для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенератор M300 може бути використаний для живлення дорожніх знаків чи для пристроїв малого сигналу. Максимальна потужність 270W. Технічні характеристики: Номінальна потужність (Вт): 100 Максимальна потужність (Вт): 270 Номінальна напруга (DCV): 24 Номінальний струм (D..
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto2
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto3
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto4
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto5
Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей-foto6

Вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей

38 157 грн

Основний вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні у трьох версіях потужності. Технічні характе..
Вітрогенератор M-type 5 kW
Вітрогенератор M-type 5 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 5 kW

415 760 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 5 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор EW-series 1 kW
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto2
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto3
Вітрогенератор EW-series 1 kW-foto4

Вітрогенератор EW-series 1 kW

36 087 грн

Основний вітрогенератор EW-series 1 kW  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні у трьох версіях потужності. Технічні характеристики: ..
Вітрогенератор E-series 5 kW
Вітрогенератор E-series 5 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 5 kW

269 273 грн

Основний вітрогенератор E-series 5 kW потужністю 5 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор M-type 300 W
Вітрогенератор M-type 300 W-foto2

Вітрогенератор M-type 300 W

57 926 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 300 W входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хар..
Вітрогенератор EW-series 600 W
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto2
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto3
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto4
Вітрогенератор EW-series 600 W-foto5

Вітрогенератор EW-series 600 W

26 910 грн

Основний вітрогенератор EW-series 600 W  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру з функцією часу і перемиканням приладів від сутінків є найпростішою системою для живлення автономного освітлення. Вітроелектростанції EW-серії доступні..
Вітрогенератор D-series 20 kW
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto2
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto3
Вітрогенератор D-series 20 kW-foto4

Вітрогенератор D-series 20 kW

823 929 грн

Вітрова електростанція D-series 20 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні умови для роботи обладнання і параметри вітру. Щогли, перетворювачі, інвертори та інше обладнання підбираються індивідуально. Потужність обладнання знаходиться в діапазоні 10 кВт – 30 кВт. Ці професій..
Вітрогенератор M-type 3 kW
Вітрогенератор M-type 3 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 3 kW

327 750 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 3 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
Вітрогенератор E-series 10 kW
Вітрогенератор E-series 10 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 10 kW

387 056 грн

Основний вітрогенератор E-series 10 kW потужністю 10 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки засто..
Вітрогенератор E-series 2 kW
Вітрогенератор E-series 2 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 2 kW

104 846 грн

Основний вітрогенератор E-series 2 kW потужністю 2 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор E-series 3 kW
Вітрогенератор E-series 3 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 3 kW

143 658 грн

Основний вітрогенератор E-series 3 kW потужністю 3 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
Вітрогенератор M-type 500 W
Вітрогенератор M-type 500 W-foto2

Вітрогенератор M-type 500 W

73 071 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 500 W входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хар..
Вітрогенератор E-series 1 kW
Вітрогенератор E-series 1 kW-foto2

Вітрогенератор E-series 1 kW

78 246 грн

Основний вітрогенератор E-series 1 kW потужністю 1 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін вимірюють швидкість вітру, обороти генератора, струм, напругу та потужність, досліджують температуру і дозволяють підключати інвертори і перетворювачі напруги. Ці вітрові електростанції завдяки застосо..
ABB UNO-2.5-I-OUTD-W

ABB UNO-2.5-I-OUTD-W

55 614 грн

Тип інвертора: вітровий мережевий Потужність AC: 2,5 кВт Кількість фаз: 1 Кількість MPP трекерів : 1 Розміри: 641 х 429 х 220 мм Вага: 25 кг Вітровий інвертор ABB UNO-2.5-I-OUTD-W для вітрогенератора Техн. специфікація pdf ..
Вітрогенератор M-type 2 kW
Вітрогенератор M-type 2 kW-foto2

Вітрогенератор M-type 2 kW

191 475 грн

В комплект до вертикального вітрогенератора M-type 2 kW входить контролер з функцією посилення напруги і можливістю підключення ПК для аналізу даних. Вітрові електростанції з вертикальною віссю обертання часто використовуються для живлення приладів в межах будівлі. Тому що завдяки низькому рівню шуму і невеликим оборотам цих типів турбін можуть бути встановлені на дахах будівлі. Особливість вертикальних вітряків є те, що вони не чутливі до турбулентності і зміни напрямку вітру. Технічні хара..
ABB PVI-3.6-TL-OUTD-W

ABB PVI-3.6-TL-OUTD-W

64 757 грн

Тип інвертора: вітровий мережевий Потужність AC: 3,6 кВт Кількість фаз: 1 Кількість MPP трекерів : 1 Розміри: 618 х 325 х 222 мм Вага: 17 кг Вітровий інвертор ABB PVI-3.6-TL-OUTD-W для вітрогенератора Техн. специфікація pdf ..
ABB TRIO-20.0-TL-OUTD-W

ABB TRIO-20.0-TL-OUTD-W

219 972 грн

Тип інвертора: вітровий мережевий Потужність AC: 20 кВт Кількість фаз: 3 Кількість MPP трекерів : 2 Розміри: 1061 x 702 x 292 мм Вага: 70 кг Вітровий інвертор ABB TRIO-20.0-TL-OUTD-W для вітрогенератора Техн. специфікація pdf ..

Розділ з цінами на вітрові генератори (вітрові турбіни).

Вітрова турбіна (вітровий генератор, вітряк) популярне ім'я для пристрою, який перетворює кінетичну енергію від вітру в електроенергію. Технічно, немає турбіни, що б використовувалась в проекті. Цей термін, здається, мігрував з паралельного ГЕС технологій (роторний гвинт). Правильний опис для цього типу пристрою буде аеродинамічний силовий генератор.

Результатом тисячолітнього розвитку млинів і сучасних технологій є сьогоднішні вітрогенератори, що виготовляються в широкому діапазоні вертикальних і горизонтальних типів осі. Найменші турбіни використовуються для таких додатків, як для зарядки акумуляторної батареї для допоміжного електроживлення човнів чи фургонів, або для живлення попереджувальних знаків дорожнього руху. Трохи більші турбіни можуть бути використані для генерації електроенергії для власного споживання, при цьому невикористаний струм можна продавати зворотньо електропостачальнику за допомогою електричної мережі. Масиви великих турбін, відомих як вітрові, стають все більш важливим джерелом відновлювальної енергії і використовується в багатьох країнах в рамках стратегії по скороченню їх залежності від викопних видів палива.

Вітрові турбіни можуть обертатися навколо горизонтальної або вертикальної осі, причому перший тип є старшим і більш поширеним.