Фільтр
  • Виробники
    0
Категорії

Вітряки класичні (горизонтальні)

Вітряки класичні (горизонтальні)

Вітрові генератори класичні (горизонтальні вітряки) є системою пристроїв для виробництва і постачання електроенергії.

 

Відображати:
Сортування
Міні-вітрова турбіна M300 без контролера зарядки. Вітрогенератор для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенератор M300 може бути використаний для живлення дорожніх знаків чи для ..
7 452 грн
Комплект міні-вітрової турбіни M300 з контролером призначений для зарядки акумуляторів 12В або 24В (два різних комплектів). Комплект для самостійного монтажу, призначений для мобільного використання (судно, кемпінг). Вітряк використовується в основному для живлення освітлення. Також вітрогенера..
7 935 грн
Комплект міні-вітрової турбіни для електроживлення приладів постійної напруги 12/24V, наприклад, вуличні ліхтарі або живлення навантажень на човні. В комлекті встановлений контролер. За бажанням можливість підключення фотоелектричних модулів з функцією управління освітленням для вуличного світла. Ві..
14 145 грн
Основний вітрогенератор EW-series 400 W   разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у ..
20 942 грн
Основний вітрогенератор EW-series 600 W  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V) та з функцією вуличного освітлення для управління світлом. Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у с..
26 910 грн
Основний вітрогенератор EW-series 1 kW  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому контролеру ..
36 087 грн
Основний вітрогенератор EW-series 1 kW 5 лопастей  разом в комплекті з контролером 24V (12V / 48V). Найчастіше ця модель турбіни використовується для живлення невеликих приладів на місцевості або вуличного освітлення. Зазвичай працює у співпраці з сонячними батареями. Завдяки зовнішньому к..
38 157 грн
Основний вітрогенератор E-series 1 kW потужністю 1 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін ви..
78 246 грн
Основний вітрогенератор E-series 2 kW потужністю 2 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін ви..
104 846 грн
Основний вітрогенератор E-series 3 kW потужністю 3 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін ви..
143 658 грн
Основний вітрогенератор E-series 5 kW потужністю 5 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін ви..
269 273 грн
Основний вітрогенератор E-series 10 kW потужністю 10 кВт. Комплект вітрової турбіни з універсальним контролером WWS. Вітрові генератори, як правило, використовуються для живлення приймачів в домашньому господарстві або для нагріву води. Вони можуть працювати з сонячними батареями. Контролери турбін ..
387 056 грн
Вітрова електростанція D-series 10 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні у..
549 309 грн
Вітрова електростанція D-series 20 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні у..
823 929 грн
Вітрова електростанція D-series 30 kW складається з генератора і лопатей, встановлених на професійній платформі, що обертається, з гідравлічним приводом. Контролер є невід'ємною частиною комплекту. Вітровий контролер містить велику кількість датчиків, що вимірюють, наприклад, температуру, технічні у..
1 246 554 грн

Вітрові турбіни можуть працювати самостійно. Тобто, як єдине незалежне джерело електроенергії. Через відносно невеликі площі, що займають вітрові генератори, вони є одними з найбільш ефективних джерел енергії. Невеликі системи, такі як малі вітряні турбіни, часто працюють з сонячними батареями.
За технічними параметрами класичні вітряки можна поділити на малі, основні і великі.
Малі - діаметр ротора до 2 м і потужністю до 1000 Вт, вагою 30 кг.
Основні - від 1000 Вт до 10 кВт, з механічним контролем попутного вітру, вагою 100 кг.
Великі - потужністю від 5 кВт, передові електронні системи управління, вагою 300 кг.

Малі вітрогенератори використовуються для автономного електроживлення приладів, таких як дорожні знаки, вимірювальні лічильники, пристрої сигналізації. Часом, через їхні невеликі розміри використовуються ці вітрові генератори для живлення приймачів на яхті або для цілей туризму. Вони можуть бути використані для живлення автономного вуличного освітлення (однієї точки) або груп світлодіодних ламп. Підходять для живлення електродвигунів воріт, невеликих насосів, або вентиляторів. Також зустрічаються під час живлення освітлення інформаційних таблиць, рекламних банерів (бігбордів) або вітрин. Ми пропонуємо невеликі вітряні турбіни з потужністю від 100  до 1000 Вт.
Визначити чи вітряк належить до групи малих можна залежно від розміру лопатей. Якщо діаметр ротора становить менше 2 м можна припустити, що це невеликі вітрові турбіни. Для установки такої потужності не потрібно ніяких дозволів. Зазвичай вони розглядаються так само, як лампи зовнішнього освітлення, супутникові тарілки або антени.

Основні вітрові турбіни в основному використовуються для живлення електричних пристроїв у будинку, на ділянці літнього курорту, або для обігріву гарячого водопостачання. Можуть використовуватися для живлення побутової електротехніки, холодильників та комп'ютерів. Вони підходять для живлення освітлення, водяних насосів та інших приладів напругою 220 В.

Основні вітрові турбіни є потужністю від 1000 Вт до 10000 Вт.

Чи буде достатньо потужності вітрового генератора, щоб живити електроенергією домашні електроприлади, це залежить від робочого часу на добу і сили вітру. Часто для того, щоб домогтися безперебійного електроживлення використовуються з інвертором, оснащеним вимикачем живлення (Power Switch), так званий біпас (bypass). У разі збою живлення від вітрової електростанції, пристрій автоматично перемикається на мережеве живлення. Якщо генерація електроенергії відновлюється з вітрової турбіни, автоматично перемикається на живлення інвертора.

Зазвичай для установки основних вітрових турбін на конструкціях не постійно приєднаних до землі, не потрібен дозвіл на будівництво. При необхідності, потрібно звернутися до комунальної служби з заявою про встановлення додаткового обладнання  «стовпів (веж) загального призначення електрозв'язку для живлення від енергії вітру та/або сонця».

Великі вітрогенератори є в деякому сенсі мініатюрами на вітрових фермах, оскільки є їхніми ланками. Мають повний автоматизований контроль за роботою вітрового генератора. Налаштовуються до вітру за допомогою комп'ютера. В результаті, їх продуктивність явно більше, ніж у тієї ж потужності вітряка керованого на вітер з допомогою хвоста. Комп'ютер контролера управляє декількома датчиками. Серед іншого, досліджує такі параметри, як температура, напрям і силу вітру, напруга і струм зарядки, і т.п. Завдяки автоматизації управління такі турбіни мають широкий спектр роботи, яку видно у сфері потужності.

Великі вітрові турбіни можуть забезпечити електроенергією весь об'єкт. Залежно від потужності можуть допомагати в електроживленні малому бізнесу або служити для нагріву води. Такі вітрові електростанції також підходить для підключення до загальної мережі.

Через велику вагу цих вітрових турбін ми рекомендуємо встановлювати їх  на щоглах вільностоячих з фундаментом. Це включає в себе отримання дозволу на будівництво.

Все наше обладнання продаємо від надійних виробників.